آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را» با شعر و صدای سهیل محمودی منتشر ‌شد

موسیقی پارس_منصور جهانی: آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را» با شعر و صدای سهیل محمودی، با موسیقی ابوالفضل صادقی‌نژاد و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی توسط شرکت «ایران گام» و پخش «هنر شهر» منتشر شد.
آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را» با شعر و صدای سهیل محمودی، با موسیقی ابوالفضل صادقی‌نژاد و به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی «ایران گام»، توسط شرکت پخش «هنر شهر» در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان به شعر و ادبیات و موسیقی قرار گرفت.
ابوالفضل صادقی‌نژاد در بروشور آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را» نوشته است: این اثر، حاصل مشق شبانه مضراب‌ها و نت‌ها بر روی اشعار عشقانه و دکلمه پر احساس سهیل محمودی است که از دل برآمده. امید دارم بر دل اهل نظر نشیند.
قطعات آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را» عبارتند از:
1 ـ دل من سیاس ولی آبی رو خیلی دوست دارم … 2 ـ آسمانم را گرفتی سایبانم را مگیر … 3 ـ آن سوی خاک خانه‌ ما بود پیش از این … 4 ـ تو شهر خاطره‌ای طاقت سفر ز تو کو … 5 ـ عاقبت یک لحظه هم با دل مدارا می‌کنم … 6 ـ سکوت می‌کنم و عشق در دلم جاری‌ست … 7 ـ دوست دارم خنده‌هایت را … 8 ـ تمام شب نگاه من به در تا ساعت هفت … 9 ـ در این زمانه که یک دل درست پیمان نیست … 10 ـ آشفته و ویرانه‌ام آبادی‌ام با توست … 11 ـ یک نفر آمده تا باز کند پنجره‌ها را … و 12 ـ ماییم و پرسه‌های شبانه همین و بس … .
هنرمندانی که در آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را» به هنرنمایی پرداخته‌اند؛ عبارتند از: علیرضا دریایی ـ نوازنده ویولن، ویولا، احمد میرمعصومی ـ نوازنده پیانو، ایمان جعفری‌پویان ـ نوازنده ساکسیفون، آزاد میرزاپور ـ نوازنده تار، علی پژوهشگر ـ نوازنده عود، حسن اکبریان ـ نوازنده ویولن و ویولا و ایوب صادقی ـ نوازنده تار و سه‌تار.
قطعات 7، 8، 10 و 11 را احمد میرمعصومی تنظیم کرده است، ضبط در استودیو نغمه‌سازان دلنشین، صدابردار، میکس و مسترینگ آن را احمد میرمعصومی و همچنین ضبط دکلمه‌ها بر عهده قاسم فرجی بوده است.
در آلبوم «دوست دارم خنده‌هایت را»؛ مهدی بشکوفه مدیر اجرایی، هدی خورسند مدیر طرح، مهری سیاوشی طراحی، امیرپوریا محمودی و نوید سلطان عکاس و همچنین خطاطی آن برعهده اسرافیل شیرچی و شهروز نورالهی بوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید