آلبوم «صورتگر» با صدای سالار عقیلی منتشر شد

0
سالار عقیلی

موسیقی پارس_شکوفه صادقی: آلبوم موسیقی «صورتگر» با خوانندگی «سالار عقیلی»، آهنگ‌سازی «علی پژوهشگر» و روایت «امین تارخ» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.
«صورتگر» داستان عشق ؛ از عشق خاکی تا رسیدن به عشق افلاکی را با موسیقی به تصویر می‌کشد.
«آزاد میرزاپور»، «متین آهنگری»، «فؤاد عابدی»، «مرجان راوندی»، «مهربد یوسفی»، «حسین رضایی‌نیا»، «مهیار جلالی‌پور»، «درشن آنانند»، «زکریا یوسفی»، «همایون نصیری»، «احمد میرمعصومی» و «ثمین قربانی» از اعضای گروه نریمان هستند.
گروه نریمان که به سرپرستی «گلناز جمشیدی» فعالیت می‌کند، این آلبوم را اجرا کرده‌است.
«علی پژوهشگر» درباره این آلبوم توضیح داده است: از سال ۹۰ شروع به تحقیق و طراحی این مجموعه کردم و سپس با خوانندگی سالارعقیلی و روایت امین تارخ در سه استودیوی نغمه سازان، پاپ و آکادمی موسیقی زریاب قطعات آلبوم ضبط شدند. اکنون بعد از طی روال اخذ مجوز، آلبوم منتشر شده و به نتیجه رسیده است. امیدوارم این پروژه به زودی در قالب کنسرت‌هایی در ایران و خارج از ایران پیام‌رسان عشق و فرهنگ باشد.
پژوهشگر برای روایت آلبوم «صورتگر» از «سیامک بدیعی»، «علیرضا بدیع» ، «نیلوفر کامیابی» و «حسین الهی قمشه‌ای» به عنوان مشاوران ادبی بهره گرفته‌است. «بهراد جوانبخت» نیز طراحی گرافیک آلبوم را انجام داده‌است.
گفتنی است که آلبوم موسیقی «صورتگر» با خوانندگی «سالار عقیلی» ، آهنگ‌سازی «علی پژوهشگر» و روایت «امین تارخ» منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان موسیقی ایرانی قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید