«باد خزان» صدای دلتنگی های کرونایی «مهدی مرتضایی» شنیدنی شد

0

موسیقی پارس : اثر «باد خزان» با صدای «مهدی مرتضایی» آهنگساز و نوازنده سنتور به فاصله اندکی از آخرین فعالیت وی در موسیقی فیلم جدید مهرجویی منتشر شد.

اثر «باد خزان» با صدای «مهدی مرتضایی» آهنگساز و نوازنده سنتور به فاصله اندکی از آخرین فعالیت وی در موسیقی فیلم جدید مهرجویی منتشر شد.

«مهدی مرتضایی» خواننده و آهنگساز این اثر اظهار داشت: قطعه «باد خزان» را در این دوران سخت و طاقت فرسای شیوع کرونا با تمام وجود ساختم و خواندم تا حرف دل من، هنرمندان عرصه موسیقی و مردم عزیزم باشد. با خلق قطعه «باد خزان» خواستم احساس و حالی را که این روزها می بینم بین تمامی ما مشترک و مشابه است را در قالب خلق و خوانش اثری ارائه دهم زیرا آدمی هرگاه می بینی هم نوعت هم با تو همذات پنداری میکند و در واگویه ها و درد دلهایش، دست روی مشکلات و دغدغه ها و بی حوصلگی هایی میگذارد که عینا برای تو هم همانها وجود دارد، گویی از درون تو کاملا آگاه است. همین باعث می شود تحمل سختی این دوران بر من و ما آسان شود و در مرتبه ای بالاتر باعث ایجاد روحیه ای خوب و مثبت در شنونده شده و او را مهیای کار و زندگی کند.

این قطعه با آهنگسازی، خوانندگی و ترانه سرایی «مهدی مرتضایی» و با پیانو کومپوزیتور و نوازندگی «احمد میرمعصومی» خلق شده است.

احمد میرمعصومی همچنین صدابرداری و میکس و مستر «باد خزان» را انجام داده است.
مرتضایی اجرای کنسرتهای متعدد و همکاری باگروههای ماه و خورشید به سرپرستی «مجید درخشانی» همکاری و اجرای کنسرت با «بیژن کامکار» و اجرای کنسرتهای متعدد بهمراه گروه ترنم درکشورهای مختلف اروپایی ازجمله سوئد و نروژ و به تازگی پارت سنتورنوازی فیلم «لامینور» بیست و هفتمین فیلم بلند سینمایی داریوش مهرجویی کارگردان سینمای ایران با موسیقی «کریستف رضاعی» را در کارنامه هنری خود دارد.

در ادامه می توانید آهنگ باد خزان با صدای مهدی مرتضایی را از اینجا بشنوید و در صورت تمایل دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید