حسین خواجه‌امیری در جشنواره موسیقی فجر شیراز به روی صحنه خواهد رفت

0

موسیقی پارس: خواننده آلبوم گنج قارون بعد از 20 سال، با اجرا در جشنواره موسیقی فجر با چندنسل مخاطب خود در شیراز دیدار می‌کند.

کنسرت حسین خواجه امیری در تاریخ 1 بهمن در تالار مجموعه رفاهی دانشکده شیراز برگزار خواهد شد.
در این کنسرت امیراحسان فدایی استاد را همراهی می‌کند.
نیما نورمحمدی بعنوان رهبرارکستر و محمد بکرانی بعنوان مدیر گروه ارکستر خواجه امیری بزرگ را همراهی می‌کنند.
در این جشنواره خوانندگانی چون علیرضا افتخاری، سالار عقیلی، محمد معتمدی، محمد علیزاده، بابک جهانبخش، امیرعباس گلاب حضور دارند.
پهلوان آواز ایران با اشاره به برگزاری کنسرت در جشنواره موسیقی فجر شیراز گفت: «همیشه شیراز برای من پر از خاطرات خوب بوده و خوشحال هستم که امسال در جمع مردم هنرپرور شهر شیراز هستم و بعد از دو دهه، افتخار اجرای کنسرت دارم.»
این اجر در قالب جشنواره فجر به همت انجمن موسیقی شیراز و باهمکاری موسسه نت هشتم به مدیریت محمد بکرانی برگزار می‌شود.
این اجرا چهارمین اجرای مستقل بعد از بندرعباس، کیش و قزوین ایرج خواجه‌امیری است.
این پیشکسوت موسیقی تابستان امسال کنسرت مشترکی به همراهی فرزند خود احسان خواجه‌امیری برگزار کرد.

وی یکی از خوانندگان صاحب سبک موسیقی ایران است و آثار معروف این خواننده می توان به نیاز، غزل خوان، پرنده، گل من، پیرهن صورتی، گلدون بی گل و… اشاره کرد که در طی این سال ها بسیار مورد استقبال مخاطبان بوده است
حسین خواجه امیری در دوران فعالیت خود بیش از 2000 آواز، تصنیف و بیش 100 ترانه برای فیلم‌های فارسی اجرا کرده که آمار قابل توجهی در کارنامه هنری وی است.

لازم بذکر است استاد ایرج در سال‌های بعد از انقلاب ، به خصوص در دهه 70 و 80، بیش از ده آلبوم که آلبوم «قصه زندگی» در بهار سال 1391 و آخرین اثرش «گنج قارون» با همخوانی امیر احسان فدایی شاگرد ارشد خود در سال 93 به بازار موسیقی عرضه کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید