اخبار داغ :

گروه بی تی اس نخستین گروه آسیایی دریافت کننده آمریکن موزیک

بی تی اس بی رغیب در جهان

«بی تی اس» یکشنبه شب به اولین گروه موسیقی از قاره آسیا تبدیل شد که برنده جایزه «هنرمند سال» در جوایز موسیقی آمریکا می‌شود.

اعضای گروه «بی تی اس» در این مراسم دو جایزه دیگر، جایزه بهترین دوگانه یا گروه در سبک پاپ و همچنین جایزه بهترین ترانه پاپ را دریافت کردند. آنها همچنین به طور مشترک با گروه «کلدپلی» به اجرای ترانه جدید این گروه راک پرداختند.

رکورد دریافت جایزه

با احتساب جوایزی که «بی تی اس» در مراسم یکشنبه شب در شهر لس‌آنجلس کسب کرد اعضای این گروه اهل کره جنوبی تاکنون ۹ جایزه در ادوار مختلف جوایز موسیقی آمریکا به دست آورده‌اند.

    کسب جایزه مهم

هنرمندان گروه «بی تی اس» پس از کسب جایزه «هنرمند سال» در صفحه توئیتر خود از طرفداران‌شان تشکر کردند. آنها در حالی برنده جایزه بهترین دوگانه یا گروه در سبک پاپ شدند که طی دو سال گذشته نیز این جایزه را کسب کرده بودند.

برندگان جوایز موسیقی آمریکا تنها با رای علاقمندان و طرفداران خوانندگان و گروه‌های موسیقی مشخص می‌شوند. گروه هفت نفره «بی تی اس» در سال ۲۰۱۰ تشکیل شد و عرضه کارهای هنری‌اش را در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد.

در مراسم یکشنبه شب تیلور سوئیفت، خواننده آمریکایی برای ششمین بار برنده جایزه هنرمند زن در سبک پاپ شد. او همچنین جایزه بهترین آلبوم در سبک پاپ را به دست‌ آورد.