یک تک آهنگ سی و پنج میلیونی!

0

موسیقی پارس- سام شرف زاده: امین غلامی خواننده نام آشنای کشورمان جدیدترین اثر خود با نام « من به تو دلبستم » را با همکاری یک تیم حرفه ای منتشرکرد.
ترانه این اثر سروده ترانه مکرم است که در قالب ملودی بابک بابایی قرار گرفته است و آرش آزاد آن را تنظیم کرده است. گفتنی است میکس و مستر قطعه « من به تو دلبستم » توسط ایمان احمد زاده انجام شده است. ضبط این قطعه در استودیو بسامد بوده و سعید هاشمی به عنوان ناظر ضبط در کنار امین غلامی بوده است. فرشید ادهمی نیز به عنوان نوازنده گیتار در این اثر هنرنمایی کرده است.

 

امین غلامی با عنوان این مطلب که چند قطعه موسیقایی دیگر آماده انتشار دارد گفت:” چهار ماه سکوت کردم و تمرکز و زمانم را برای تولید چند قطعه موسیقی صرف کردم كه چند قطعه آن حاصل همكاري من با پازل بند و مهرزاد اميرخاني است .كه در زمان مشخص پخش ميشود. همیشه سعی کرده ام با یک تیم حرفه ای کار کنم .تهیه این قطعه تقریبا پانزده میلیون برای من تمام شد و از این اتفاق راضی هستم چرا که قطعه را با وسواس زیادی تهیه کردم. بارها و بارها آن را در استودیو خواندم و بارها میکس شد تا در نهایت آن چیزی که خواستم را شنیدم.حتي ٢ تنظيم متفاوت انجام شد با ٢ ملودي متفاوت كه سرانجام به انتخاب اين نوع رسيديم. زمان و وهزینه زیادی را برای طراحی کاور،عکس و گريم اختصاص دادم چرا که ویترین اثر است. حدود بیست میلیون تومان برای پخش آن هزینه کردم و اعتقاد دارم یک اثر خوب و متفاوت باید درست به گوش مردم برسد.”

 

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید