لیست کامل کنسرت های شهریور ماه

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: حدود یک ماه تا آغاز ایام محرم و صفر باقی مانده است و همین امر موجب شد تا روزهای ابتدایی از آخرین ماه تابستان، روزهای پرترافیکی به لحاظ برگزاری کنسرت های موسیقی باشد.
لیست کنسرت های شهریور ماه با حضور هنرمندانی همچون مهران مدیری و ‌مازیار فلاحی که پس از مدت ها روی صحنه می روند، حال و هوای ویژه و متفاوتی دارد.
مهران مدیری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، همیشه نگاه ویژه ای به موسیقی نیز داشته است. او پس از مدت ها قرار است روز ۳۱ مرداد ماه در تهران روی صحنه برود که به دلیل استقبال مخاطبان، این کنسرت یک روز دیگر نیز تمدید شد تا مدیری طی دو سانس در اولین روز از شهریور ماه در برج میلاد روی صحنه برود.

مازیار فلاحی که اخیرا قطعه و موزیک ویدیوی جدیدی را منتشر کرده است، دوم شهریور ماه در برج میلاد به روی صحنه می رود تا پس از مدت ها با مخاطبان خود دیدار تازه کند.

امید حاجیلی با کنسرت های شاد و پرانرژی مخاطبان خاص و پر و پاقرص خودش را دارد که همیشه مورد حمایت آنها قرار می گیرد، وی در تازه ترین کنسرت خود، در روزهای ۱و۲ و 14 شهریور در سالن میلاد به اجرای زنده آثار محبوبش می پردازد.

تمدید کنسرت های بهنام بانی و فروش تمامی بلیت های آن در مدت زمان بسیار کوتاه، به یکی از تکراری ترین اتفاقات موسیقی پاپ تبدیل شده است که نشان از محبوبیت بالای وی در میان هنردوستان دارد. کنسرت خواننده قطعه «بسمه» که با تازگی اثر جدیدی را با عنوان «هنوز دوست دارم» منتشر کرده است، روزهای ۳ و ۴ و ۵ شهریور ماه، در برج میلاد برگزار می شود تا اثر جدید خود را نیز برای اولین بار با همخوانی هواداران تهرانی اجرا کند.

اشوان، خواننده جوان موسیقی پاپ با تبحری مثال زدنی در اجرای زنده و مدیریت صحنه، هواداران زیادی را جذب موسیقی خود کرده است و کنسرت تمدیدی این خواننده ۳شهریور ماه در سالن میلاد برگزار می شود.

ماکان بند، گروه پرشور و پر انرژی موسیقی ایران با هوادارانی جوان و پر تب و تاب در روز های ۴، ۵ و ۶ شهریور ماه و طی دو سانس در سالن میلاد با طرفداران خود دیدار می کنند.
گفتنی است این برنامه، آخرین اجرای ماکان بند در تهران، تا پیش از زمستان است.

شومن استیج تهران، فرزاد فرزین، پس از برگزاری تور استرالیا در روزهای ۷و۸شهریور، کنسرت تمدیدی خود را در برج میلاد برگزار می کند.

بابک جهانبخش که هواداران به او لقب سلطان احساس داده اند، روز ۱۰ شهریور در سالن میلاد به اجرای آثار محبوب و جدید خود می پردازد تا شبی خاطره انگیز را برای خود و هوادارانش رقم بزند.

محسن یگانه، که سال ها در سطح اول موسیقی ایران فعالیت می کند، همچون گذشته می درخشد و تمامی بلیت های کنسرت تمدیدی اش نیز به زودی به فروش می رسد. برج میلاد تهران در روزهای ۱۰ و ۱۱و دوازدهم شهریور ماه، میزبان ستاره موسیقی ایران و هوادارانش خواهد بود.

طی فستیوال موسیقی ققنوس کنسرت هوروش بند، 11 شهریور و کنسرت چارتار ۱۲ شهریور ماه،‌ در سالن مجلل هتل اسپیناس پالاس (تهران رویال هال) برگزار می گردد.

محمدرضا گلزار، بازیگر و خواننده مطرح ایران که به زودی اجرای یک برنامه تلویزیونی را نیز آغاز می کند و روزهای پرکاری را می گذراند، ۱۳ شهریور در سالن میلاد روی صحنه می رود تا با مخاطبان خود، دیدار کند.

کنسرت امیرعباس گلاب با استقبال مخاطبان، برای روز ۱۲ شهریور و در سالن میلاد تمدید شده است.

مسیح و آرش، که قطعه «نرو» را به تازگی منتشر کرده اند و قطعه «نالوطی» تیتراژ سریال نمایش خانگی «ممنوعه» را آماده پخش دارند، روز ۱۳ و پانزدهم شهریور در تالار بزرگ وزارت کشور، کنسرت تمدیدی خود را برگزار می کنند تا آثار جدید خود را برای اولین بار با همخوانی مخاطبان اجرا کنند.

محسن ابراهیم زاده، در حالی که در کوران برگزاری تور کنسرت های خود می باشد، کنسرت تهرانش نیز تمدید شده است تا ۱۴ شهریور در سالن همایش ایرانیان و شانزدهم شهریور در برج میلاد به روی صحنه برود.

رحیم شهریاری، همیشه علاوه بر مردم آذری زبان، مخاطبان خاص خودش را دارد و بلیت های کنسرت او به خوبی به فروش می رسد؛ این خواننده ۱۵ شهریور در برج میلاد، میزبان هوادارانش است تا با اجرایی سراسر شاد و پرانرژی شبی هیجان انگیز را برای مخاطبان ثبت کند.

شهاب مظفری اخیرا با انتشار قطعاتی همچون «دلبری تو کمترش کن» و «وای وای» به محبوبیتی دو چندان دست یافته است و کنسرت او برای روز ۱۱ شهریور ماه در سالن میلاد نمایشگاه تهران تمدید شده است.
شروع بلیط فروشی این کنسرت، پنج‌شنبه ساعت چهار بعد از ظهر از سایت آراد کنسرت خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید