آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

کنسرت حمید هیراد

کنسرت های حمید هیراد کنسرت هایی شاد و پر از شور و نشاط بوده و از جمله خوانندگان پاپ کشورمان است که طرفداران زیادی داشته به طوری که افراد بسیاری در سنین مختلف علاقمند به حضور در برنامه های این خواننده پاپ هستند. حمید هیراد با اجرای قطعات محبوب خود در کنسرت های تهران و دیگر شعرستان ها شب هایی خاطره انگیز را برای هواداران و مخاطبان خود رقم میزند.

بلیط کنسرت حمید هیراد

فروش بلیط کنسرت های این خواننده محبوب همانند سایر خوانندگان مدتی قبل از اجرا آغاز می شود و جهت خرید بلیت می توانید به سایت فروش اینترنتی و مراکز فروش حضوری بلیت ها که از سوی خود خواننده و برگزار کنندگان کنسرت اعلام می شود، مراجعه نمایید. اکثر اجراهای حمید هیراد با استقبال هواداران روبه رو شده و تمامی بلیت ها چند روز قبل از اجرا به طور کامل خریداری می شوند.

کنسرت حمید هیراد تهران

اجراهای تهران حمید هیراد در سالن های مجهز این شهر از جمله سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و مرکز همایش های برج میلاد برگزار شده است. سالن های برگزاری کنسرت در پایتخت نسبت به دیگر شهرستان ها از امکانات بیشتر و همچنین ظرفیت بیشتری برخوردار است به همین علت کنسرت ها در تهران با کیفیت بهتری برگزار می شوند.
hirad
01 ژوئن 2018 برنامه کنسرت کد خبر :83968

برنامه کنسرت های حمید هیراد خرداد و تیر 97

لیست کنسرت های حمید هیراد در خرداد و تیر ماه 97 را می توانید در زیر مشاهده کنید این لیست…..