آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

کنسرت علیرضا طلیسچی

کنسرت های علیرضا طلیسچی، خواننده مطرح پاپ کشور، همواره با شور و هیجان خاصی همراه می باشد و به دلیل استقبال زیاد مخاطبان تور کنسرت های این خواننده پاپ در اکثر شهرهای ایران برگزار شده است. طلیسچی از جمله خوانندگان پرطرفدار کشور است و به همین علت بلیط کنسرت های او در شهر های مختلف ایران از سوی هواداران به سرعت به فروش می رسد.

بلیط کنسرت علیرضا طلیسچی

افرادی که علاقمند به حضور در کنسرت های این هنرمند محبوب هستند می توانند به سایت اینترنتی فروش بلیط و یا مراکز فروش بلیط به صورت حضوری که مدتی قبل از اجرا آدرس دقیق آن اعلام می شود، مراجعه کرده و اقدام به تهیه بلیط نمایند. کنسرت های علیرضا طلیسچی در تهران و شهرستان ها در مدت زمان کوتاهی سولد اوت شده یا به عبارتی تمامی بلیت های آن فروخته می شود.

کنسرت علیرضا طلیسچی تهران

کنسرت های تهران این خواننده سرشناس در سالن های مجهز پایتخت تعداد دفعات زیادی برگزار شده است و با استقبال کم نظیر هواداران تهرانی علیرضا طلیسچی روبه رو شده است.

علیرضا طلیسچی
19 نوامبر 2018 برنامه کنسرت کد خبر :88790

برنامه کنسرت های علیرضا طلیسچی آذر و دی 97

در لیست زیر می توانید تاریخ و محل برگزاری کنسرت های علیرضا طلیسچی را مشاهده کنید. این لیست به مرور…..