آخرین اخبار : آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد امید حاجیلی در اکران مردمی فیلم قانون مورفی حضور می یابد واکنش محسن یگانه به بازدید ۵۰ میلیونی از ویدیوی «بهت قول میدم»

کنسرت مسیح و آرش

کنسرت مسیح و آرش پس از سال ها فعالیت در حوزه موسیقی، یکی از پرانرژی ترین کنسرت های حال حاضر ایران است. برادران عدل پرور پس از انتظاری تقریبا ۱۲ ساله، توانسته اند روی صحنه حاضر شوند و با مخاطبان خود دیدار کنند که همین امر خود دلیلی بر شور و اشتیاق هوادارانی است که مدت ها منتظر همخوانی با مسیح و آرش بوده اند.

بلیط کنسرت مسیح و آرش

جهت تهیه بلیط کنسرت مسیح و آرش شما می توانید به سایت های معتبر بلیط فروشی معرفی شده توسط شرکت فرهنگی هنری آراد و یا نمایندگی های فروش بلیط کنسرت مسیح و آرش مراجعه کنید. البته دقت داشته باشید که عموما بلیط کنسرت های مسیح و آرش خیلی زود به اتمام می رسد و لازم است برای خرید بلیط کنسرت مسیح و آرش سریعا اقدام نمایید.

کنسرت مسیح و آرش تهران

کنسرت مسیح و آرش در تهران بارها برگزار شده است و به دلیل استقبال کم نظیر هواداران، تمدید کنسرت مسیح و آرش در تهران امری عادی تلقی می گردد. 
اجرای زنده و کنسرت مسیح و آرش در تهران تا کنون در سالن های مجهزی همچون سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، سالن برج میلاد و سالن وزارت کشور برگزار شده است.

کنسرت مسیح و آرش
۲۹ آبان ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :88812

برنامه کنسرت های مسیح و آرش آذر و دی ۹۷

برنامه کنسرت های مسیح و آرش که تا به این لحظه اعلام شده است به شرح زیر می باشد. بلیت…..