آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

کنسرت مسیح و آرش

کنسرت مسیح و آرش پس از سال ها فعالیت در حوزه موسیقی، یکی از پرانرژی ترین کنسرت های حال حاضر ایران است. برادران عدل پرور پس از انتظاری تقریبا 12 ساله، توانسته اند روی صحنه حاضر شوند و با مخاطبان خود دیدار کنند که همین امر خود دلیلی بر شور و اشتیاق هوادارانی است که مدت ها منتظر همخوانی با مسیح و آرش بوده اند.

بلیط کنسرت مسیح و آرش

جهت تهیه بلیط کنسرت مسیح و آرش شما می توانید به سایت های معتبر بلیط فروشی معرفی شده توسط شرکت فرهنگی هنری آراد و یا نمایندگی های فروش بلیط کنسرت مسیح و آرش مراجعه کنید. البته دقت داشته باشید که عموما بلیط کنسرت های مسیح و آرش خیلی زود به اتمام می رسد و لازم است برای خرید بلیط کنسرت مسیح و آرش سریعا اقدام نمایید.

کنسرت مسیح و آرش تهران

کنسرت مسیح و آرش در تهران بارها برگزار شده است و به دلیل استقبال کم نظیر هواداران، تمدید کنسرت مسیح و آرش در تهران امری عادی تلقی می گردد. 
اجرای زنده و کنسرت مسیح و آرش در تهران تا کنون در سالن های مجهزی همچون سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، سالن برج میلاد و سالن وزارت کشور برگزار شده است.

کنسرت مسیح و آرش
20 نوامبر 2018 برنامه کنسرت کد خبر :88812

برنامه کنسرت های مسیح و آرش آذر و دی 97

برنامه کنسرت های مسیح و آرش که تا به این لحظه اعلام شده است به شرح زیر می باشد. بلیت…..