نخستین تک قطعه مشترک «یاشا حکمی» و «نریمان ناعمی» با عنوان «when i see you» منتشر شد

0

موسیقی پارس – فرید توفیقی : «یاشا حکمی» و «نریمان ناعمی» نخستین تک قطعه مشترک و جدید خود را در اختیار سایت «موسیقی پارس» قرار دادند.

به گزارش موسیقی پارس،  «یاشا حکمی»  و «نریمان ناعمی» از جمله نوازندگانی هستند که در باند «سیروان خسروی» فعالیت خود را از سر می گیرند. سرانجام این دو هنرمند تصمیم به انتشار تک قطعه مشترک خود را گرفته اند.

به بهانه انتشار تک قطعه جدید و مشترک این دو نوازنده، با یاشا حکمی نوازنده (کیبورد) گفت و گو کوتاهی راجع به مبحث تک قطعه جدیدشان صورت گرفته است که در ادامه مطلب می خوانید.

در ابتدا توضیح دهید که نخستین اثر مشترک شما همراه با نریمان ناعمی چگونه و به پیشنهاد چه کسی شکل گرفت؟
مراحل تولید و انتشار این قطعه پیشنهاد نبود، از ابتدا من و نریمان آماده فعالیت در عرصه موسیقی بوده ایم و در همان ابتدا کاری ما،  انتشار قطعه جدید یکی از برنامه های آینده ما بود.

می خواهم کمی از محتوا و سبکی که در این اثر کار شده است توضیح دهید
سبک این تک قطعه اینسترومنتال است، به طور کلی حالت پاپ دارد و شاخصه های خیلی از سبک های موسیقی امثال راک، الکترونیک، چیلات در این نوع موسیقی شنیده می شود، اما به طور کلی سبک این موسیقی اینسترومنتال است. ساختار و نوع این موسیقی طوری شکل گرفته است که هر شخصی در هر زمانی که گوش بدهد می تواند از آن لذت ببرد.
این قطعه به مناسبت روز خاصی آماده انتشار شده است یا خیر؟
تقریبا به مناسبت روز خاصی است، اما به هیچ عنوان قصد ما این نبود که در روز خاصی این اثر منتشر شود. به دلیل اینکه مراحل تولید این قطعه تا این تاریخ به پایان رسید تصمیم بر این شد که این اثر هم به مناسبت روز ولتاین منتشر شود. مراحل ساخت این تک قطعه نزدیک به دو ماه زمان برد.

در این قطعه چه کسانی در زمینه های مختلف نظیر (میکس، مسترینگ، تنظیم،…) نقش پر رنگی داشته اند؟
تنظیم این اثر بر عهده خودم است، نریمان ناعمی ملودی ساکسیفون این قطعه را نواخت، گیتار این اثر برعهده دوست عزیزمان «سینا موسوی» است که فوقالعاده نوازنده خوب و بسیار حرفه ای است. صدا برداری این قطعه هم بر عهده دوست خیلی خوبم «آریام هژبر» است، «افشین آرام» وظیفه میکس، مسترینگ را بر عهده دارد. عکس پایانی هم بر عهده «بهروز ساسانی» و «مهیار کشاورز» است و «آریام هژبر» هم زحمت کاور آرت را انجام داده است.

آیا مخاطبین در آینده باز هم شاهد قطعات جدید هستند یا خیر؟
به امید خدا قطعا در آینده قطعات دیگری هم تولید خواهیم کرد، به زودی قطعات دیگری هم منتشر خواهد شد. قصد ما هم فقط بازار موسیقی داخل ایران نخواهد بود چون موسیقی اینسترومنتال محدود به جایی نمی شود و شاید در آینده قدم های بزرگ تری در بازار بین المللی موسیقی داشته باشیم.

در ادامه مطلب می توانید نخستین تک قطعه مشترک «یاشا حکمی» و «نریمان ناعمی» با عنوان «when i see you» را به صورت اختصاصی از سایت «موسیقی پارس» دانلود و گوش دهید.

 

Download

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید