آخرین اخبار : آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد امید حاجیلی در اکران مردمی فیلم قانون مورفی حضور می یابد واکنش محسن یگانه به بازدید ۵۰ میلیونی از ویدیوی «بهت قول میدم»

کنسرت بهنام بانی

بهنام بانی از جمله هنرمندانی است که خیلی زود به جمع هنرمندان محبوب در زمینه موسیقی  پیوست . بلیت کنسرت بهنام بانی خیلی سریع به فروش می رسد.برای مشاهده برنامه کنسرت ها می توانید به انتهای همین صفحه مراجعه و لیست کنسرت های بهنام بانی را مشاهده کنید.

بلیط کنسرت بهنام بانی

برای خرید بلیت کنسرت این خواننده محبوب می توانید به سایتی که  برای هر برنامه مشخص شده مراجعه کنید و خرید را به صورت اینترنتی انجام دهید . بر روی هر برنامه کلیک کنید تا بتوانید لیست کنسرت ها را مشاهده کنید در قسمت خرید بلیت اسم سایت مورد نظر آورده شده است که می توانید با مراجعه به آن سایت نسبت به خرید بلیت کنسرت اقدام کنید.

کنسرت بهنام بانی تهران 

 کنسرت ها به تفکیک شهر در لیست اعلام شده و همچنین می توانید سالن برگزاری کنسرت را در قسمتی که برای آن در نظر گرفته شده مشاهده کنید.

در زیر لیست کنسرت ها را مشاهده می کنید که با ورود به هرکدام برنامه های کنسرت ها تاریخ کنسرت بهنام بانی و هر اطلاعاتی که در مورد آن کنسرت نیاز دارید را می توانید مشاهده کنید .  

بهنام بانی
۲۷ آبان ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :88762

برنامه کنسرت های بهنام بانی آذر و دی ۹۷

لیست کنسرت های اعلام شده بهنام بانی تا این لحظه در آذر و دی ماه را مشاهده کنید. همچنین می…..

بهنام بانی
۱۰ تیر ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :84461

برنامه کنسرت های بهنام بانی مرداد و شهریور ۹۷

کنسرت بهنام بانی در مرداد ماه برگزار می شود در زیر می توانید لیست کنسرت های اعلام شده تا این…..

بهنام بانی
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :82539

برنامه کنسرت های بهنام بانی

  برنامه مشاهده برنامه کنسرت های آذر و دی ۹۷ بهنام بانی کلیک کنید.   برنامه مشاهده برنامه کنسرت های…..