آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

کنسرت بهنام بانی

بهنام بانی از جمله هنرمندانی است که خیلی زود به جمع هنرمندان محبوب در زمینه موسیقی  پیوست . بلیت کنسرت بهنام بانی خیلی سریع به فروش می رسد.برای مشاهده برنامه کنسرت ها می توانید به انتهای همین صفحه مراجعه و لیست کنسرت های بهنام بانی را مشاهده کنید.

بلیط کنسرت بهنام بانی

برای خرید بلیت کنسرت این خواننده محبوب می توانید به سایتی که  برای هر برنامه مشخص شده مراجعه کنید و خرید را به صورت اینترنتی انجام دهید . بر روی هر برنامه کلیک کنید تا بتوانید لیست کنسرت ها را مشاهده کنید در قسمت خرید بلیت اسم سایت مورد نظر آورده شده است که می توانید با مراجعه به آن سایت نسبت به خرید بلیت کنسرت اقدام کنید.

کنسرت بهنام بانی تهران 

 کنسرت ها به تفکیک شهر در لیست اعلام شده و همچنین می توانید سالن برگزاری کنسرت را در قسمتی که برای آن در نظر گرفته شده مشاهده کنید.

در زیر لیست کنسرت ها را مشاهده می کنید که با ورود به هرکدام برنامه های کنسرت ها تاریخ کنسرت بهنام بانی و هر اطلاعاتی که در مورد آن کنسرت نیاز دارید را می توانید مشاهده کنید .  

بهنام بانی
29 ژانویه 2019 برنامه کنسرت کد خبر :90377

برنامه کنسرت های بهنام بانی بهمن 97

برنامه کنسرت های بهمن ماه بهنام بانی به همراه اطلاعاتی از هر کنسرت شامل تاریخ دقیق و نام شهر، سالن…..

بهنام بانی
18 نوامبر 2018 برنامه کنسرت کد خبر :88762

برنامه کنسرت های بهنام بانی آذر و دی 97

لیست کنسرت های اعلام شده بهنام بانی تا این لحظه در آذر و دی ماه را مشاهده کنید. همچنین می…..

بهنام بانی
01 جولای 2018 برنامه کنسرت کد خبر :84461

برنامه کنسرت های بهنام بانی مرداد و شهریور 97

کنسرت بهنام بانی در مرداد ماه برگزار می شود در زیر می توانید لیست کنسرت های اعلام شده تا این…..

بهنام بانی
19 آوریل 2018 برنامه کنسرت کد خبر :82539

برنامه کنسرت های بهنام بانی

  برنامه مشاهده برنامه کنسرت های آذر و دی 97 بهنام بانی کلیک کنید.   برنامه مشاهده برنامه کنسرت های…..